Hotels

Riva's Club

Loading…
Rated 4.3 of 5
Çekmeköy, Sırapınar Köyü, Cömert Sok., Ömerli
+90 533 306 57 66
rivaclub.net

Istanbul Hotels

Travel Dates
Guests

Reviews

Enjoying week-end finalized by tasty brunch with a lot of natural choice and integrated dog farm& accommodation
Incredibly relaxing and everything linki g great! Breakfast amazing!
Great place for brunch. Has a big garden and a decent size pool. Good quality food with lots of choices on the open buffet breakfast. Place has bungalows to stay. They running a pet hotel next door as well.
Bu lokasyonda düğün yapacak olanlar için tavsiyelerim: Mekan görsel olarak, bir çok yerden daha güzel. Bizimde burayı tercih etmemizin başlıca sebebi buydu. Ancak işletme ve organizasyonel anlamda çok çok yetersiz. Video ve fotoğraf için zorunlu tuttukları bir firma var ve eğer bu firmayla çalışmak istemezseniz yüksek bir meblağ ceza ödemek zorunda kalıyorsunuz. Düğün gününe kadar her şey yolunda gittiyse de, düğün günü yaşadıklarımız bu lokasyonla ilgili oldukça hayal kırıklığı yarattı. Öncelikle hafta sonu düğün yapacaksanız, otel kısmındaki tüm odaları kapatmanız ve bunun için ayrıca bir fiyat ödemeniz gerekiyor. Buraya kadar her şey güzel, ancak 3 oda diye nitelendirdikleri odalardaki 3. yatak, bildiğiniz kanepe! Dolayısıyla bizim gibi yanlışlık yapıp sakın 3. kişiyi o odaya yerleştirmeyin! Ekip düğün günü inanılmaz yavaştı. Az kişiyle günü kotarmaya çalıştıkları için öncesinde istediğimiz hiç bir şey zamanında gelmedi. (Gelin odasına istediğimiz çay ya da saç yapmak için istediğimiz ayna dahil) Sonrasında kimse gelin odasını talep etmeme rağmen temizlemeye de gelmedi. Orada muhatap olabileceğimiz işletmeden kimse yok gibiydi. Gelen konukların odalarını dahi göstermediler. Gelin olarak ben gösterdim diyebilirim. Allahtan organizasyon firması vardı da, onlar bu anlamda yardımcı olmaya çalıştılar. Düğün günü ekstra ekip kiralıyorlar dolayısıyla bu ekip konuklarınızdan garip isteklerde bulunabiliyor. Örneğin; çay kahve getirmek için bahşiş istemek ya da nikah şahidimden bahşiş istemek gibi...Odalara yazılan ekstraları biz ödeyeceğimizi söylememize rağmen, misafirlerden almışlar, bir de bizden ayrıca aldılar. Bu konuyla ilgili geri bildirim yaptığımda sadece böyle bir şeyin olamayacağını söylemekle yetindiler. Düğün boyunca bizimle ilgilenen işletme yetkilisi, sanki başka bir dünyada gibiydi ve gerçekten profesyonellikten çok çok uzaktı. After party için getirdiğimiz içkiler biz sormayı unuttuğumuz için tabi ki de geri verilmedi. Her şeyi geçtim, after party sonuna doğru çalışanlar konuklarımızın yanında kavga etmeye başladı ve biz müdahele etmek zorunda kaldık. Düğün günü mekanla ilgili memnun kaldığım tek şey, yemeklerdi. Biz açık büfe tercih etmiştik ve yemekler gerçekten çok güzelmiş! (Bize düğün başlamadan önce gelmesi gereken yemek gelmediği için biz tam olarak bilemiyoruz.) Dolayısıyla fiyat / kalite dengesini karşılaştıracak olursanız bu paraya çok daha başarılı bir işletmeyi tercih edebilirsiniz. İşletme profesyonel olarak ele alınsa gerçekten düğün için mükemmel bir lokasyon olabilir!
Selen ve Fatih düğünleri için bu güzel mekanı seçmişler, iyi de etmişler. Çok güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Yardımlarından dolayı Yankı beye teşekkür ederiz. Konsept düğünlerde yine birlikte olabilmek dileği ile...

Hotels Near Riva's Club

Powered by Google

660 meters east of Riva's Club

3 km east of Riva's Club

Rated 4.1 of 5
4 km northwest of Riva's Club
greenhouse.gen.tr
Loading…

Rated 3.9 of 5
4 km northwest of Riva's Club
legendhotelgroup.com
Loading…

Rated 3.0 of 5
4 km southeast of Riva's Club
Loading…

4 km northwest of Riva's Club
legendhotelgroup.com

Rated 3.7 of 5
4 km northwest of Riva's Club
villagepark.com.tr
Loading…

Rated 2.3 of 5
5 km northwest of Riva's Club
Loading…

Rated 4.0 of 5
5 km northwest of Riva's Club
beyazbahce.com.tr
Loading…

Rated 4.3 of 5
5 km northwest of Riva's Club
hera.eatbu.com
Loading…

Escape to a Random Place

Thanks for Sharing

I travel not to go anywhere, but to go. I travel for travel's sake. The great affair is to move.
About Tripcarta. Site powered by Mapcarta. Based on the page Riva's Club.
Photos provided by Google under the copyright of their owners.
Hello